Aktiv trening
Torsdag 20.01.2022
06.30
Stengt
Sykkel REMIX 45 min
Henrik T
08.45
Stengt
Sirkeltrening 45 min
Anette
10.00
Stengt
Myk Yoga 60 min
Anne Mette
15.00
6
Ledig
Styrke-basis Ungdom
16.30
6
Ledig
Styrke-basis (Passer for alle)
17.15
2
Ledig
BODYPUMP 30 min
Camilla
18.00
4
Venteliste
BasisBall Raw® 45 min
Camilla
18.30
4
Venteliste
TRX slyngetrening 60min
Charmaine
19.00
2
Ledig
BODYSTEP 50 min
Anne Kristin
20.00
2
Venteliste
BODYBALANCE 60 min
Anne Kristin
20.00
1
Ledig
Aktiv X-fit 60min
Alexander
Fredag 21.01.2022
08.00
12
Ledig
Sykkel 45 min
Errol
09.00
11
Ledig
Yogalates
Vivian
09.00
10
Ledig
Strength & Core 45 min
Errol
10.30
3
Ledig
Sykkel Globeracer Senior 30 min
Charmaine
11.15
3
Venteliste
TRX slyngetrening Senior 30 min
Charmaine
11.30
10
Ledig
Aktiv Mamma
Karoline
17.00
Fullt
BODYPUMP 60 min
Ingrid B, Anne Kristin
18.15
13
Ledig
Sykkel Globeracer AUTOTIME
Lørdag 22.01.2022
09.30
6
Venteliste
Sykkel intervall 45
Trine R
10.30
Fullt
Sprettrumpe 45 min
Ingrid B
11.00
8
Ledig
Yoga 75 min
Olga
Søndag 23.01.2022
18.00
11
Ledig
BasisBall Raw 45
Ingrid B
18.15
12
Ledig
PILATES 60 min
Tone
19.00
6
Ledig
Aktiv X-fit 60
Alexander
Mandag 24.01.2022
08.00
Stengt
Myk yoga 60min
Anne Mette
09.15
Stengt
TRX slyngetrening 60 min
Anne Mette
09.15
Stengt
Sykkel Globeracer AUTOTIME
10.30
Stengt
Aktiv senior - Styrke og Strech 60 min
Anne Mette
17.15
Stengt
Aktiv X-fit 60 min
Monica
17.45
Stengt
BODYPUMP 60min
Ingrid B
17.45
Stengt
Sykkel Intervall 60 min
Susan
18.00
Stengt
LM Core 30 min
Anne Kristin
18.30
Stengt
TRX slyngetrening 60 min
Charmaine
18.45
Stengt
BODYBALANCE 60 min
Anne Kristin
19.00
Stengt
AktivDANCE- oppstart 31.01
Marianne Brodahl
19.15
Stengt
Sykkel Intervall 45min
Alexander
20.00
Stengt
Yoga (Ashtanga) 60- oppstart 31.01
Marianne Brodahl
20.00
Stengt
BasisBall CenterCore 45min
Ingrid B
Tirsdag 25.01.2022
08.30
Stengt
Sykkel 45
Trine R
09.15
Stengt
AktivPuls & Styrke 60 min
Karoline
10.15
Stengt
Yoga Ashtanga 60- oppstart 01.02
Marianne Brodahl
15.00
Stengt
Styrke-basis Ungdom
16.30
Stengt
Styrke-basis (Passer for alle)
17.30
Stengt
Aktiv Kampsport 75 min
Anne Mette
17.45
Stengt
Styrke 60min (tidligere Go Strong)
Annelin
19.00
Stengt
Yoga mindfullness 75 min- oppstart 25.01
Gro
19.00
Stengt
Sykkel Globeracer 60min
Trude
19.00
Stengt
BODYSTEP 55 min
Anne Kristin
19.15
Stengt
Aktiv X-fit 60min
Alexander
20.00
Stengt
BasisBall Athletic 45 min
Ingrid B