Aktiv trening
Fredag 02.10.2020
07.00
10
Ledig
BODYBALANCE 60 min
Anne Kristin
09.00
8
Ledig
TRX slyngetrening 60min
Vivian
10.00
5
Ledig
Sykkel Globeracer 45 min
Karoline
11.00
4
Ledig
Aktiv Senior Dans 30 min
Karoline
11.30
4
Ledig
Aktiv Senior Styrke 30 Min
Karoline
16.45
3
Venteliste
Aktiv X-fit 60 min
Monica
17.00
1
Ledig
BODYPUMP 60 min
Ingrid B, Anne Kristin
17.00
10
Venteliste
Pilates 60 min
Tone
18.00
9
Ledig
Sykkel 45
Errol
18.00
6
Ledig
Kettlebell 45 min
Alexander
Lørdag 03.10.2020
09.30
5
Venteliste
Sykkel intervall 45
Trine R
10.30
1
Ledig
Sprettrumpe 45 min
Ingrid B
11.00
10
Venteliste
Yoga 75 min
Gro
Søndag 04.10.2020
19.00
3
Ledig
BasisBall Raw
Ingrid B
20.00
3
Ledig
Aktiv X-fit 60min
Alexander
Mandag 05.10.2020
08.00
9
Ledig
Myk yoga 60min
Anne Mette
09.15
7
Ledig
Aktiv Styrke 60 min
Anne Mette
09.15
16
Ledig
Sykkel Globeracer-AUTOtime
10.30
9
Ledig
Aktiv senior - Styrke og Strech 60 min
Anne Mette
17.45
12
Ledig
BODYPUMP 60min
Ingrid B
17.45
17
Ledig
Globeracer remix 60min
Susan
18.00
7
Ledig
LM Core 30 min
Anne Kristin
18.30
7
Ledig
TRX slyngetrening 60 min
Charmaine
18.45
8
Ledig
BODYBALANCE 60 min
Anne Kristin
19.00
18
Ledig
AktivDANCE
Marianne Brodahl
19.15
8
Venteliste
Sykkel Intervall 45min
Alexander
19.45
4
Ledig
Bootcamp 60min
Errol
20.00
4
Ledig
Yoga (Ashtanga)
Marianne Brodahl
20.00
14
Ledig
BasisBall CenterCore 45min
Ingrid B
Tirsdag 06.10.2020
08.45
Stengt
Sykkel 45
Trine R
09.00
Stengt
Tabata 45 min
Karoline
10.00
Stengt
Yoga (Ashtanga) 60 min
Marianne Brodahl
17.45
Stengt
GO STRONG 60min
Annelin
18.00
Stengt
LES MILLS BARRE
Anne Kristin
19.00
Stengt
Sykkel Globeracer 60min
Trude
19.00
Stengt
BODYSTEP
Anne Kristin
19.00
Stengt
Yoga 60 min
Gro
19.15
Stengt
Aktiv X-fit 60min
Alexander
20.00
Stengt
BODYPUMP 60 min
Ingrid B
20.15
Stengt
MediYoga 60 min
Gro
20.15
Stengt
Sykkel Globeracer Fløyen 30 min
Trude
Onsdag 07.10.2020
08.00
Stengt
Sykkel 45 min
Errol
08.45
Stengt
Yoga 60 min
Gro
09.00
Stengt
Strength & Core 60 min
Errol
10.00
Stengt
Rolig Yoga
Gro
10.30
Stengt
Sykkel Globeracer 30min SENIOR
Charmaine
11.00
Stengt
TRX slyngetrening 45min SENIOR
Charmaine
17.00
Stengt
Tabata
Henrik B.O
17.30
Stengt
Yoga vinyasa 60min
Beate E
18.00
Stengt
Globeracer REMIX 45 min
Trine H
18.00
Stengt
Zumba 60 min
Live
18.00
Stengt
Bootcamp UTE 60 min
Errol
18.45
Stengt
Yin yoga 60 min
Beate E
19.00
Stengt
Globeracer REMIX 45 min
Tone
19.00
Stengt
Sprettrumpe 45min
Live
20.00
Stengt
SHAPE 60 min
Ingrid B
20.00
Stengt
Pilates 60 min
Tone
Torsdag 08.10.2020
06.30
Stengt
Sykkel Globeracer REMIX 45 min
Henrik T
08.45
Stengt
Sirkeltrening
Anette
10.00
Stengt
Ashtanga 60 min
Marianne Brodahl
17.45
Stengt
BasisBall Athletic 45min
Ingrid B
18.30
Stengt
TRX slyngetrening 60min
Charmaine
19.00
Stengt
BODYSTEP
Anne Kristin
19.15
Stengt
Sykkel Globeracer- Remix 60 min
Viri
20.00
Stengt
BODYBALANCE
Anne Kristin
20.00
Stengt
Aktiv X-fit 60min
Alexander