Aktiv trening
Torsdag 01.10.2020
06.10
Stengt
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Cormet de Roselend, 40min
10.00
Stengt
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Cormet de Roselend, 40min
16.30
Stengt
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Cormet de Roselend, 40min
17.30
Stengt
BasisBall CenterCore 45min
Stine
18.30
Stengt
BODYPUMP
Gro Helen
19.00
Stengt
Sykkel Intervall AVLYST
19.00
Stengt
Aktiv X-fit, BASIC
Gro
20.05
Stengt
Yoga
Sissel
Fredag 02.10.2020
06.10
8
Ledig
Sykkel Intervall 50min
Gro Helen
10.00
11
Ledig
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Mount Fløyen, 25min
11.00
6
Ledig
Aktiv Senior
Sissel
16.30
12
Ledig
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Trollstigen Attack, 40min
17.00
7
Ledig
Tabata (instr.turnus)
Lørdag 03.10.2020
10.30
8
Ledig
BODYPUMP: Gro Helen vil feire dagen sin! DELTA, så får Gro det ho ønskjer seg mest!
Gro Helen
11.00
12
Ledig
Sykkel, Cinematic Cycling-AUTOtime: Trollstigen VO2, 50min
16.00
12
Ledig
Sykkel, Cinematic Cycling-AUTOtime: Trollstigen VO2, 50min
Søndag 04.10.2020
11.00
12
Ledig
Sykkel, Cinematic Cycling-AUTOtime: Col du Galibier, 50 min
16.00
12
Ledig
Sykkel, Cinematic Cycling-AUTOtime: Col du Galibier, 50 min
Mandag 05.10.2020
06.10
12
Ledig
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Col du Galibier, 50min
10.00
12
Ledig
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Mount Fløyen, 25min
11.00
12
Ledig
Aktiv Senior
Stine
16.30
12
Ledig
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Trollstigen Attack, 40min
18.00
7
Ledig
TRX slyngetrening
Ida-Marie
19.00
12
Ledig
BODYPUMP
Gro Helen
19.00
12
Ledig
Sykkel Intervall
Pål
19.30
10
Ledig
Aktiv X-fit, BASIC
Thomas
Tirsdag 06.10.2020
06.10
Stengt
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Cormet de Roselend, 40min
10.00
Stengt
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Cormet de Roselend, 40min
16.30
Stengt
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Cormet de Roselend, 40min
19.00
Stengt
Sykkel Intervall
Christian
19.00
Stengt
BasisBall CenterCore 45min (Sjå endra tid i dag)
Stine
20.00
Stengt
Yoga
Sissel
Onsdag 07.10.2020
06.10
Stengt
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Gravel Climb Mix, 40min
10.00
Stengt
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Gravel Climb Mix, 40min
11.00
Stengt
Aktiv Senior
Synne
16.30
Stengt
Sykkel Globeracer-AUTOtime: Gravel Climb Mix, 40min
18.00
Stengt
Tabata
Ida-Marie
19.00
Stengt
Sykkel Intervall 45min
Synne
19.30
Stengt
Aktiv X-fit
Kristoffer